Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kutató munkát szeretnék...

Kutató munkát szeretnék végezni de nincs ötletem, hogy mivel és hogyan? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes az informatika és a meterológia is. Miből lehetne kutató munkát végezni, és hogyan? (unatkozom és hasznossá szeretném tenni magam :D)
2008. dec. 27. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyon érdekel, nem nagyon érdekes. sorry elírtam a kérdésben.
2008. dec. 27. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármely természettudományi szak elvégzésével végezhetsz később kutatómunkát. Azt kell tehát eldöntened, melyik az a tárgy, ami érdekel annyira hogy évekig, később pedig évtizedekig ezzel foglalkozz, amihez hozzátartozik rengeteg száraz szakirodalom elolvasása.


Ha a meteorológiával szeretnél foglalkozni, akkor földrajzra menj.


De mehetsz még biológiára, kémiára, fizikára is (a csillagászattal a fizika foglalkozik).

2008. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd meg nekem privát üziben, hogy

- milyen suliba jársz, hányadikos vagy (ha iskolába jársz), ha nem, akkor mivel foglalkozol

- hol vagy helyileg

- vállalnád-e a sok olvasást


Ha igen, akkor tudok neked kutatási feladatot adni, részben informatikai jellegű. Már több cikkem is megjelent, amit a diákjaimmal írtam, ha gondolod, beszállhatsz valamelyik témába.


-falcon-

2008. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!