Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten vagy környékén...

Budapesten vagy környékén magánkollégium?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és tavaszi félévtől szerettem volna átmenni kollégiumba de nincs hely. Néztem magánkollégiumokat ott sem találtam olyat amelyikben lenne üres hely. Vagy ahol tudnék most szerződést kötni, mert volt ahol közölték csak tanév elején van jelentkezés. Olyanba botlottam, ahol 110k/hó a bérleti díj egy négyágyas szobában ami kissé abszurd. Találkoztam még kiadó egyágyas szobával, de gazdaságosabb megoldásban gondolkodom inkább többágyasat keresek olcsóbban.


Valaki tud ilyenről ahol van szabad hely? (Tudom google a barátom, de már elég sok helyet megnéztem/felhívtam és fent vázolt problémákba ütköztem).



2023. febr. 1. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy férfi vagyok ha számít, mert tudom van ahova csak nőket vesznek fel.
2023. febr. 1. 21:29
 2/8 anonim válasza:
Ilyenről nem tudok, de albérlet, mármint szoba bérlés, nem opció?
2023. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akár az is opció ha olyan az árfekvése.
2023. febr. 1. 21:43
 4/8 anonim válasza:
Akkor irány a Fosbúk! Van egy rakás csoport.
2023. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, tudom bár abból se nagyon találtam még olyat ami ideális lenne. Szóval még jöhetnek még a kolesz ötletek persze.
2023. febr. 1. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

az árak változtak, de elvileg van üresedés

2023. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi )
2023. febr. 1. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi lett végül(:
2023. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!