Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy diplomaosztó?

Hogy zajlik egy diplomaosztó?

Figyelt kérdés

Vannak beszédek meg minden ilyesmi és amikor ki kell menni az Oklevélért akkor névsorban szólítanak? Vagy hogy van ez? Minden szakot külön vesznek és azon belüli névsor van vagy minden egyes hallgatót szaktól függetlenül szólítanak névsorban?


PTE-ről lenne szó egyébként (BTK azon belül)0



2023. ápr. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a PTE-n hogy van, én az ELTE-re jártam. A mi karunknak külön volt, ráadásul több napon keresztül (valahogy szakonként, ha kellett, félig-meddig összevonva), szóval egyszerre 100-150 ember vett részt rajta. Voltak beszédek, de szerencsére nem vitték túlzásba. Beszélt a dékánhelyettes, meg valami HÖK-ös emberke. Alapból névsor szerint voltunk leültetve, majd sorban kihívtak minket, kezet fogtak velünk, és visszaültünk. A végén még pár záró mondat, aztán mehetett mindenki haza. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy nálunk utána még volt egy ugyanilyen diplomaosztó, szóval azért sietni kellett, de tényleg nem volt olyan hosszú.
2023. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szakonként hívták ki az embereket, azon belül először a kitunteteses diplomasokat, majd a tobbieket nevsorban.
2023. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2023. ápr. 7. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!