Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora baj ha nem...

Tényleg ekkora baj ha nem szeretnék menni osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok,és az osztályfőnököm az erettsegi előtt 1 héttel(!)akar elvinni minket oszt.kirándulásra,én meg így nem szeretnék menni,mert nekem az érettségi fontosabb és nemhiszem hogy ezt 1 héttel előtte kéne..

ráadásul a baráti társaságom se megy és tudom hogy akkor jól se érezném magam..(nem utálom az osztályom,csak valahogy nem érezném magam komfortosan)


Az osztalyfőnök viszont azt akarja hogy én érezzem rosszul magam mert nem szeretnék menni,és a szüleimet is felhívta hogy miért nem megyek..(úgy h nagykorú vagyok)

Pedig nem vonom ki magam a programokból eddig amikor volt oszt.kirándulás mindig mentem,de nem érzem most helyénvalónak..



Normális hogy ennyire túlreagálja az ofőm,vagy én vagyok a szemét mert nem akarok menni?



2023. ápr. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

biztos egy huzoeronek gondol, neki meg az lenne a cel, hogy minnel tobben menjetek

azt csinalsz,amit akarsz erre nem kotelezhet es pont :)

2023. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12.-ben pont ezért ősszel mentünk kirándulni, meg a mi sulinkban alapból ez volt a szokás, hogy a végzősök az első félévben elmennek kirándulni, amíg még nyugi van. Szerintem érthető, hogy nem akarsz menni.
2023. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Az osztálykirándulásokon való részvétel soha nem tehető kötelezővé. Neked pedig felnőttként meg kell tanulnod kiállni az érdekeid mellett, mindenféle lelki nyomásgyakorlással szemben is.
2023. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Nálam is volt ilyen, szerintem pénzt csinálnak belőle, pl egész kerül 60ezerrben és mindenkitől beszed 10ezrest, többit megtartja...


Én azt mondtam, hogy nem engednek a szülők ezután befejezte a hisztit

2023. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!