Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esszé...

Szerintetek milyen esszé témák lesznek az idei töri és magyar érettségin?

Figyelt kérdés
Minden évben megy a tippelgetés, témaköröket illetően, szerintetek, idén mik lehetnek ezek?
2023. máj. 5. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A magyaros kérdést én is feltettem nemrég, kereken nulla darab választ kaptam 😂 De én mindenhonnan azt hallom, hogy Petőfi, Kölcsey és Madách az esélyes. Nektek mit mondtak?
2023. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, petőfit mindenki mondja, tanárok, korábbi diákok stb. kölcsey szintén. szerintem is elég esélyes, szóval azokkal még jobban foglalkoztam. de töriből sejtésem sincsen, nem is tudom mi alapján kéne tippelni, de korábbi években, volt egy pár ami bejött ha jól tudom.
2023. máj. 5. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem torin benne lesz a hideghaboru
2023. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát annak nagyon örülnék, mert ilyesmi témákkal még szabadidőmben is szoktam “foglalkozni”. Szóval elég jól menne..
2023. máj. 5. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Törin a szocializmus is gyakori téma, valamint nekem úgy tűnt, hogy a vallásokkal kapcsolatban is gyakran van esszé. Ha vegignézted a korábbi érettségiket, már alaposan felkészültél. :)) hajrá!
2023. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Görögök, szocializmus és a világvallások szinte mindig vannak.
2023. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a 48-as forradalom, április törvények esélyesek a Petőfi 200 évforduló miatt. Esetleg valami király, István, Károly, Mátyás már rég volt. Talán még lehet a Mohácsi vész és az ország három részre szakadása, Rákóczi Szabadságharc, Széchenyi és Kossuth reformjai. Egyetemesre a hidegháborút hallottam. Én nagyon örülnék ezeknek.
2023. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben majdnem felsoroltad a 48 elotti magyar tortenelem egeszet 😂
2023. máj. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Töriből a vallások 100% hogy benne lesznek. Nem akarom a politika felé elvinni a kérdésedet, de azt látom hogy mivel a kormányunk ennyire nagyon mélyen vallásos keresztény propagandát nyom ezerrel, így sanszos hogy ez még az oktatásban tanulmányokban is levetül. Ezért érettségin is lesz.
2023. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!