Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a Neptun azt írja hogy a...

Ha a Neptun azt írja hogy a vizsga típusa "írásbeli és szóbeli" akkor az azt jelenti hogy választhatok vagy az írásbeli után aznap jön a szóbeli is?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez vegyes vizsgát jelent e, vagy hogy most szóbeliznem is kell-e ebből a tárgyból, esetleg valaki benne van ezekben hogy egyes vizsgatípusok mit jelentenek?

2023. máj. 21. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott a tanár milyen lesz?


De ha és van, akkor valszeg mindketto. Olyanrol meg nem hallottam hogy valasztani lehetne.

2023. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
8%
nekem nem volt szóbeli az elsősegélyen kívül.
2023. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 ez csak vizsga kurzus, szóval nem volt óra a félévben, a választást csak azért kérdeztem, mert akiket személyesen kérdeztem mindenki mást mond össze vissza
2023. máj. 21. 18:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez sokszor beugrót és szóbelit jelentett. Szóval bementél, írtál egy gyors vizsgát és utána jött a 2-3-4 tételes szóbeli.
2023. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is azt jelentette, amit a négyesnél. És én sem hallottam még olyanról, hogy lehetett volna választani.
2023. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4-5 +1
2023. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez írásbeli vizsgát jelentett, de diszlexiások szóban is tehették, ezért írták oda mellé per jellel a szóbelit. De ez nálunk volt így, lehet, hogy nálatok teljesen más. Esetleg ha leírod, hogy melyik egyetem, melyik szak, akkor valaki tud válaszolni normálisan is
2023. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni a tanárt. A Neptunban nem mindig az van. amit a tanár akar.
2023. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni a tanárt. Ez amúgy jelentheti azt, hogy csak írásbeli vagy írásbeli és szóbeli is.


De azt nem értem hogyan szülted meg, hogy "választhatok vagy az írásbeli után aznap jön a szóbeli is".. Az ÉS kapcsolat nem ad lehetőséget választásra. A VAGY az, ahol választhatsz A, B vagy mindkettő között...

2023. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A tanárt meg kell kérdezni.


Van, hogy a beugrót írásbelinek számítják, ezért írásbeli + szóbeli.


Az is lehet, hogy választhatsz, hogy írásbelizni vagy szóbelizni akarsz.


Lehet akár olyan is, hogy beugrót írsz (5-10 perc), aztán írásbelit írsz (1-1,5 óra), azán le is szóbeliztetnek és mind a három rész egy nap alatt zajlik le.


Volt olyan is, hogy írásbelit megírod, azon maximum 4-es szerezhetsz, aztán ha megvan a 4-es akkor elmehetsz szóbelizni az 5-ösért.

2023. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!