Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemekhez jó még az...

Milyen egyetemekhez jó még az emelt magyar-közép angol párosítás?

Figyelt kérdés
Én ezeket talátam: Pszichológia, komm. Média, talán pázmány jog de ezt nem láttam csak mondta egy ismerősöm h itt elvileg nem feltétlen a törit számíják hanem jó ez a párosítás is, és végül tanári szakok, és sok bölcsész szak. Talán nke-re is jó sok szakra. Van e még ezen kívül?

2023. jún. 20. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu

Ha nem tudod belőle kihámozni, akkor felejtsd el, hogy egyetemre menj...

2023. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a Felvit. De előre szólok, hogy rossz ötlet tantárgy alapján egyetemi szakot választani. Főleg olyat, mint pl. a pszichológia, aminek semmi köze nincs a magyarhoz, mint tantárgyhoz.
2023. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos, hogy olyan rossz ötlet az... Jó, ha tisztában van valaki a képességeivel, és tudja, hogy egyáltalán mi az, amiből esélyes, hogy jó vizsgát tud tenni.
2023. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
az emelt magyar majdnem minden szakhoz jó, azzal nem igazán tudsz mellé lőni
2023. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
#4 Azon kívül, hogy soha senki nem ajánlja a magyar emeltet, mert teljesen szubjektív az értékelése és elég nagymértékű lexikális tudást kíván, tényleg nem lehet vele mellélőni...
2023. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
hát nem tudom, én emelt magyart csináltam, úgyhogy ha jól megy neki a magyar és kitartó, akkor menni fog. jó dolgokért szenvedni kell, ez van.
2023. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

“az emelt magyar majdnem minden szakhoz jó”

Hogyne. Feltéve, ha bölcsész, jogi, társadalomtudományi vagy pedagógus pályán képzeled el magad.

Kérdező: ne így állj hozzá. Nézd meg, mit szeretnél tanulni, és ahhoz válassz tantárgyakat. Ne ez befolyásoljon, pláne úgy, hogy lehet, simán felvennének olyan szakra is, ahova nem ezek kellenek, de utcahosszal több értelmük van.

2023. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
ezért írtam azt hogy "majdnem". gondolom a kérdező tudja azt, hogy egy orvosira pl biológia jó, mérnökire pedig inkább pl a matek, de azt hittem ez valószínűleg egyértelmű. ha ilyen szakokat sorolt fel, akkor gondolom nem sebész szeretne lenni. viszont csak feltételezem.
2023. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!