Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán, egyetemen nagy...

Főiskolán, egyetemen nagy lerészegedések vannak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egyetemre, és nem tudom, hogy milyen ivászatok vannak ott.
2009. jan. 1. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, de milyen nagyok :)

Persze, ha nem akarsz benne részt venni, nem kötelező.

Nálunk a koleszban még csoportszex is volt, nyitott ajtónál... egy ilyen ivászat következményeképpen.


Bohó diákévek...

2009. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan klikkbe kerülsz bele, akkor igen. Én pont egy olyanban vagyok, ahol ez egyáltalán nem jellemző, mégis hamarosan diplomám lesz. :-)
2009. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Igen, vannak. és ha rendszeresen nem is, néha jó buli résztvenni rajtuk, mert ez közösségépítő dolog az egyetemen.

az utolsó válaszló meg egy karótnyelt stréber lehet.

2009. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok karótnyelt stréber, egyszerűen csak 300 fős évfolyamon nem lehet mindenkivel lehaverkodni, és sulin kívül egy olyan közösség tagja vagyok, akikkel lehet úgy is szórakozni, hogy nem isszuk le magunkat a sárga zöldig.
2009. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Az első vagyok. (fontos megjegyeznem, hogy én nem vettem részt abban a csoportosban, csak gyorsan elhagytam azt a folyosószakaszt!:-D )

Naszóval. Arra vigyázni kell, legalábbis szerintem, hogy ha minden ivós buliból kihúzod magad, vagy neadjIsten még le is nézed az ivósokat, akkor csúnyán kívül rekedhetsz a közösségen, és ez nagyon kellemetlen tud lenni, nem is beszélve a felsőoktatásban nélkülözhetetlen jegyzte- és kidolgozott tétel-áramlásról!


Nem kell mindig elmenni, elég 1-2 alkalommal. Nem kell a sárga földig leinnod magad, elég, ha iszol egy pohárkával. De legyél társasági ember, mert úgy sokkal könnyebb az egyetemi élet.

2009. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Társasági vagyok, abban a kb. 10-15 fős csapatban, legalábbis a sulit tekintve (sulin kívül többen vannak), de mi nem az ivászatban látjuk a szórakozást, van más, és összedolgozunk, megvannak a jegyzetek, a vizsgakérdések, neadjisten még a válaszok is. De nekünk nem az ivászat a buli, hanem pl. a netes játékok, vagy a fotózás, vagy más. Ja, és lány vagyok, és a srácok vannak többen a sulis csapatban. Nálunk a 300 fő rengeteg kisebb klikkre hullott szét, és akik zömében tényleg csak buliztak, sokan kiestek, abbahagyták, lemaradtak, feladták, mi meg haladtunk.

Attól, hogy valaki nem ivászatból szórakozik, még nem rosszabb a többinél, csak más érdekli. Alkalmanként én is megiszok alkoholt (most a fogfájásomat enyhítem vele, míg eljutok dokihoz), sose voltam részeg, csak álmos, de végig magamnál voltam, nem volt olyan, hogy nem emlékeztem semmire az estéből, de mindig tudtam, mikor esik jól és hol a határ. Egyébként is, hogy néz ki egy nő részegen?

2009. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

De hát én a kérdezőnek írtam, amit írtam, kedves nemivós-mindjártdiplomázós! :)

Lehet, hogy az ő évfolyama csak 50 fő lesz. Vagy csak 10.

2009. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Én is a kérdezőnek írtam, nem kell lenézni azt, aki nem ivó, bunkókám :-)
2009. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

De hát miért bunkózol le?

Nem is ismersz. Egyszer-kétszer berúgtunk a csajokkal a főiskolán, és akkor mi van?

Azóta férjhez mentem, nemsokára gyereket szülök, és nem lettem szar ember. Ja és a legjobbak egyike voltam az évfolyamon, bocs. 300ból.

és azonkívül nem néztelek le, már ne is haragudj, olvass csak vissza. Az előző írásomon kívül egyáltalán nem is szóltam hozzád, sőt, mindig a zöld kis kezecskét nyomtam meg, mert szerintem mindenkinek joga van a saját véleményéhez.


Az a baj veled, hogy te nézed le az ivósokat.

2009. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Olvass vissza, oké? Kicsit cinikus vagy.
2009. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!