Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémia érettségihez...

Emelt kémia érettségihez elegendő a Mozaik 11. és 12.-es kémia tankönyv?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Elviekben elég, gyakorlatilag én Villányi Attila tankönyveit javaslom. Minden, ami fontos benne van és nincsenek felesleges, félrevezető információk benne. A Mozaik tankönyvnek tök jó, színes-szagos, aranyos, de arra, hogy tételes tanulj szerintem a Villányi féle jobb.
2023. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zcom09 ***** válasza:
100%
A számítások terén nem hiszem hogy elég.
2023. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Illetve még annyit szeretnék megkérdezni, hogy magántanár nélkül a kísérlet bemutatására hogy lehetne felkészülni? (Tudtommal emelt szinten van olyan tétel, amelyiknél be kell mutatni egy kísérletet)

2023. okt. 29. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Vannak felkészítő alkalmak, pl az ELTE szokott szervezni ilyet.
2023. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Elmélethez igen, gyakorlathoz Villányi.
2023. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen, de a számolásokhoz mindenképp Villányi Attila Ötösöm lesz kémiából c. könyvét is vedd meg, akkor teljes lesz.

A második kérdésedre azt tudom válaszolni, hogy van fent egy rakat videó az interneten, illetve Tiktok-on egy vegyész csinálta meg azokat a kísérleteket. Chemistry_researcher-ként van fent, de YouTube-ra is feltölti az anyagokat.

2023. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

/A 6-os válaszoló vagyok./

Az említett vegyész YouTube- on így flvan fent:

[link]

Mind a 20 emelt szintű kísérletet megcsinálta, plusz magyarázatot is adott hozzá.

2023. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!