Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Best of Kozák Gyűjtemény?

Best of Kozák Gyűjtemény?

Figyelt kérdés
Szoval most már a Táncsicsban is Kozák veszély van, szeretném összegyűjteni a legjobb Kozák-sztorijaitokat. A Fonyódi Gimiböl is jöhetnek ám!

#fizika #kozakattila #kozak #tancsics mihaly gimnazium #matyas kiraly gimnazium
nov. 27. 22:15
 1/4 anonim válasza:

kedvenc emlekem rola amikor yappelt valami cyberbullyingrol es akkor szoba jott hogy az o idejeben meg ilyen nem volt es hogy ok mashogy basztattak egymast. mondom oksi ez rak unalmas el is bambultam. erre 2 perc mulva annyit erzek hogy racsap a hatamra es mondja hogy ok egy papirra rairtak hogy "hulye vagyok" majd racsaptak a masik hatara, erre megegyet racsap a hatamra

masik kedvencem amikor elkezdett mellettem egy labon ugralni, majd felhuzta a nadragja aljat es elkezdte a bokajat mutogatni, bar emogott nem tudom mi a context

febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom nalatok milyenek az orak, de nalunk volt olyan hogy "helycseres tamadas". Ez annyit takart hogy kimesz a vetitohoz amig o leul a te helyedre es lenyegeben te tartod az orat. Egy ido utan mondja hogy valassz egy masik embert, es akkor te az o helyere kerulsz. Aznap az en gepemhez is pont mas kerult ora vegere, igy nem lattam mit csinalt, kijelentkezik e, leallitja-e,vagy hogy egyaltalan ki ult ott. Kovetkezo oran beinditom a gepem, es annyit latok hogy megvaltozott a hatterkep. Egy paintben szerkesztett feher alapon levo szoveg. Ezt irta: "kedves xy! ha legkozelebb nem jelentkezik ki a gepbol csak kikapcsolja, akkor 274 illegalis tartalmat/virust toltok ra a maga gepere, szolok igazgato urnak es meg a rendorsegnek is". Nem mertem mondani neki hogy nem en ultem akkor a gepnel, a vegen meg megbuktatott volna, olyan merges lesz.
febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csomo tananyagot kihagyott, arra hivatkozva hogy "ezt a csoport haladasi kepessegeihez viszonyitva inkabb nem vesszuk". masik ilyen amikor elkezdett egy viccet majd felbehagyta es mondta, "ja de ezt ebben a csoportban nem mondhatom". Nalatok mi van? Mar reg hallottam felole
febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az ember minden órán elmondja, hogy Fonyód így úgy, (Minden volt ott bzdmeg) ottmaradni bezzeg nem tudott. Hetedik órában chips-et zabaltam, megkerdezte h adok e neki. Mondom neki h nem erre meg teljesen kiakadt.
ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!