Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hi! Holnap irunk Moliére...

Hi! Holnap irunk Moliére Tartuffe-ből, Tanárnő azt mondta 5 kérdés lesz a cetliben. Elolvastam, videót is néztem,nagyjából tudom hogy miről is szól.?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnék tőletek kérni, mi az ,amitől jobban megértettek,esetleg egy könyvet? Mikor irunk mindig "besokkalok" és nagyon butaságokat irok.

Válaszokat köszönöm,szép napot nektek!


jan. 28. 08:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*k
jan. 28. 08:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi anno a felújított színdarabot néztük meg ebből. Illetve szerencsém volt, mert könyvet nem kellett elolvasni, olyan magyartanárom volt aki a tömör lényeget lediktalta. Válahol lehet ezek még megvannak begépelve, ha szükséges megkeresem és szívesen elküldöm az összes ilyet.
febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2. Szia, megnéztem egy 2004 es filmet, a könyvet is elolvastam,és ötöst lett szerencsére.

Elküdenéd?,elvolvasom, köszönöm szépen🙂.

febr. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!