Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2024-es júniusi emelt...

A 2024-es júniusi emelt szóbeli érettségire körülbelül mikor küldik ki a behívókat? Illetve egy nap milyen hosszú, reggel 8-tól meddig vizsgáztatnak?

Figyelt kérdés

Testvérem fog angolból emeltezni és nincs a környezetünkben olyan, aki nem rég érettségizett volna. Egy utazás előre tervezése miatt jó volna tudni körülbelülre a dolgokat.

Köszönöm szépen!



jan. 28. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Április környékén szokták kiküldeni. Az emeltek eddig június első felében voltak, de a közepek június közepétől akár július legelejéig is eltarthattak. Júniusra és július első hetére inkább ne tervezzetek utazást, ha nem muszáj.

Őszintén szólva nem emlékszem, meddig vizsgáztatnak a nap folyamán (nem tudom, van-e rá valamilyen szabályozás), de nekem az egyik középszintű szóbelim már bőven délután volt, tehát nem dél körül. Igaz, én voltam aznap az utolsó előtti.

jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
én eddig csak infóból érettségiztem, (előrehozott érettségi) nálunk nyolctól, ha jól emlékszem akkor olyan délután 4ig tartott? és közben nem csak az infósok voltak, hanem a közép angolosok és föcisek is. szerintem az, hogy meddig tart nagyban függ hogy hányan érettségiznek az adott tantárgyból aznap.
jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8-tól 18 óráig tart, előtte nem lehet tételt húzni, utána pedig már nem lehet feleltetni! Az emelt szinten van ebédszünet is a vizsgáztatóknak. (Középszinten haljanak éhen... :) :( )
jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, sokat segített. Én a covid első hullámában érettségiztem szóval nem volt rendhagyó, így én nem tudom hogyan zajlik rendesen.

Azt láttam, hogy júni 5-12 között lesznek az emelt szóbelik csak jó volna, ha nem az utolsó két napra osztanák de ha áprilisban tényleg kiküldik a behívókat akkor ráérünk megszervezni az utazást.

Köszönöm még egyszer!

jan. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!