Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért kicsaphatnak? Fegyelmi? ...

Ezért kicsaphatnak? Fegyelmi? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

16 vagyok, kis értékű internetes csalást követtem el.

Voltam vallomást tenni, mindent beismertem, mire számítsak?



febr. 9. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit csináltál?
febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Alja ember vagy, attól lopsz akinek kevés van.
febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Mi lett veletek, fiatalok? Erre jó az internet??

Mi ennyi idősen az árokparton fetrengtünk részegen, senkinek se ártva:)

febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A te idődben is voltak gazemberek. A Bebukottak című film a nyolcvanas években készült.
febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezeket a kommenteket, de aki érdemben nem tud hozzászólni, legyen szíves mellőzze az írást.
febr. 9. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mit csináltál.

Nálunk pl volt, aki negatív hangvételű meme oldalt csinált a suliról és a tanárokról, kamu híreket terjesztett, természetesen kicsapták és eljárás indult ellene rágalmazásért.

Másik suliból hallottam olyan esetről, ahol a suli levelező rendszerén belül belépkedtek profilokba és hülyeségeket írogattak embereknek. Ebből szintén rendőrségi ügy és kicsapás lett, aki tudott róla megúszta csak egy igazgatóival és egy "próba idővel"

febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!