Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosi asszisztens...

Állatorvosi asszisztens képzés indul az Állatorvostudományi egyetemen?

Figyelt kérdés
Láttam tavalyi cikkben hogy hirdették, viszont már sehol nem találok róla infót hogy lesz-e idén is. A murmoczoknál láttam indul kegyetlennek tartom azt az összeget, a többiről nem hallottam jókat.Vagy murmuczok vagy Állatorvostudományi, valakinek valami tapasztalat? Illetve ott mennyi egy ilyen képzés? Köszi előre is.Sokat segítene.
febr. 9. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lesz idén is, ősszel fog indulni és kb 900 ezer a tanfolyam díja. Nem olcsó, de tényleg csak ez a két képzés ér valamit és ezt az állatorvosok is tudják, a többi kidobott pénz.

[link]

febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És arról tudsz esetleg hogy mennyire nehéz egy ilyen képzés? Most ahogy utána olvastam az egyetemnél rengeteg mindent kérnek, meg valahol olvastam hogy azt tanulják elméletileg amit az alapszakos egyetemisták első félévbe, az viszont kemény lehet. Murmuczoknál kicsit barátiabban hangzottak a követelmények.
febr. 9. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alapszakos egyetemisták? Nincs olyan, hogy állatorvosi asszisztens egyetemi képzés.

Nem tudom most mi a helyzet, de pár éve teljesen azonos szintű volt ez a két képzés, mindkét helyen ugyanazok az oktatók tanítottak, ugyanabból a tananyagból. Szerintem ha valaki becsületesen készül, akkor gond nélkül teljesíthető az ATE-s képzés is, nem az a céljuk, hogy megbuktassanak.

febr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!