Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tanulhatnék villanyszerelő...

Hol tanulhatnék villanyszerelőnek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és már régen leérettségiztem, viszont szeretnék valami szolid szakmát szerezni.

Tudom, kissé "késő" van ehhez, viszont az informatikán kívül ez érdekel még.


Hol tudnék felnőttként villanyszerelőnek tanulni szerintetek?



febr. 10. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Bármelyik szakképző iskolában, ahol van villanyszerelő képzés. Mivel alapszakma, máshol nem képezhetik. (Hirdetnek fizetős tanfolyamokat cégek, de azok nem adnak szakmát, csak szakképesítést)
febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem késő. Esti rendszerben is lehet tanulni, valószínűleg fizetni kell érte.


A "hol" kérdés megválaszolása sokkal egyszerűbb lenne, hogyha mi is tudnánk, hogy te helyileg hol vagy...

febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Pest megye, Cegléden lakok.

febr. 10. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Igazán megtanulni egy jó szakember mellett lehet vagy a saját károdon a való életben. Intézményi keretek közt nem lesz könnyű dolgod.
febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hát ez pont nem szolid szakma, ráadásul hatalmas túlképzés van
febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudd hogy kezdőket nemigen vesznek fel sehova, jól irta az előttem lévő!
febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor a kezdők hol dolgoznak?

Sehol?

febr. 13. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony tudok pár embert aki gyorstalpalózott és most nincs munkája vagy van csak segéd vagy árufeltöltő...
febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!