Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatomra több AI...

Szakdolgozatomra több AI ellenőrző azt írta, hogy nagyrészt chatGPT-t használok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Saját magam írom a szöveget, csak szóismétlés elkerülés végett szinonima szótárt használok, de így nem kéne közel 80 százalékosnak lennie.

febr. 12. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne vele ellenőriztesd?

Amerikában már volt belőle balhé.

Magyarországon szerintem a plágiumkeresőn fogják csak átnyomatni.

febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyetemi beadandó, főleg a szakdolgozatok, a TurnitIn-re futnak be, aminek az AI detector rendszere sokkal fejlettebb az összes nyilvánosan elérhetőnél.


Ha valaki valóban valamelyik chatbottal írja meg, de ügyesen le tudja tornázni 10-20% köré a tanulók által is elérhető ellenőrző oldalakon, a TurnitIn akkor is érzékelni fogja és 80% fölé teszi.


Ha már most, egy ilyen oldal is 80%-ot jelez, akkor a TurnitIn 100%-ot fog.


Írd át. Mást nem tudsz tenni, ha biztosra akarsz menni, hogy ne legyen belőle meggyanúsítás és extra védés.


Illetva amit esetleg tehetsz, ha ügyes voltál és van sok verzió elmentve a komplett folyamatról, hogy ezeket összegyűjtöd, és biztosítékként beszélsz erről a konzulenseddel még időben, hogy mi a helyzet. Aztán ha megbukna az ellenőrzésen, akkor már fel vagy készülve rá.


Ez van. Sajnos van akinek ilyen "gépies" a fogalmazása (ne aggódj, akadémiai nyelvezetben sajnos én is ilyen vagyok), ezt csak teljes újraírással, magadat "megerőszakolva", hogy más stílusban írj, lehet kiküszöbölni.

febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
febr. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azt használtál, mi a baj?
febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint megtudtam, TDK-kat írtak ChatGPT-vel, úgyhogy semmi.
márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!