Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a vizsgakurzus...

Hogyan működik a vizsgakurzus vizsgafelvétele?

Figyelt kérdés
Tehát volt két tárgyam, amit nem tudtam teljesíteni az első félévben. Mivel lett volna még vizsgalehetőségem, de az oktató nem hirdetett több vizsgát, így kénytelen voltam felvenni a vizsgakurzust. Ez meg is történt. A vizsga a második félév elején esedékes (már holnap), de nem tudtam felvenni a vizsgát. Körülbelül 5 napja szenvedek, hogy fel tudjam venni, de a neptun nem engedélyezi, mert "nincs vizsgaidőszak". Azt azért jó tudni, hogy a tanár egy pénteki napon hirdette meg a vizsgát, amire ugye vizsgadíjat kell fizetni,így még persze az is hátráltatott, hogy a pénz, amit a gyűjtőszámlára utaltam, nem érkezett meg, csak ma reggel. Azt be is fizettem minden nehézség nélkül, viszont a vizsgát továbbra sem tudtam felvenni.Írtam az oktatónak, aki a TO-hoz küldött, akik az emailemre nem válaszoltak és a telefont sem képesek felvenni.Szóval a legfőbb kérdés az, ha holnap reggel bemegyek vizsgázni, meg írhatom-e a vizsgát? (Mellékes, hogy a meghirdetett helyekre 1 ember jelentkezett fel, és mivel tudom, hogy többen is voltunk ebben a cipőben, így mások sem tudták felvenni.)

febr. 13. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatónak is fel kellene tudnia jelentkeztetni, de nyugodtan menj el a vizsgára, majd utólag a to vagy a tanár megoldja valahogy.
febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
febr. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!