Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nagy Etele összefoglaló...

A Nagy Etele összefoglaló mennyire vált be az emelt szintű szóbeli érettségin? Van olyan, aki csak abból készült és legalább 80%-os eredmánnyel zárt?

Figyelt kérdés

febr. 13. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Elegendő
Kevés
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kiadást kérdezed? Mert a 2024-eset aligha használta még valaki szóbelire...
febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 2024-est, de az is jó, ha a régebbi szerint válaszolnak.
febr. 13. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Másból is tanultam, de a 2017est is használtam készülésre, sztem az kevés.

Most újra megyek, mert az írásbelim elég gyatra lett és az új 2024es sokkal részletesebbnek tűnik... az akar elég lehet szóbelire.

febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szóbelire abszolút nem jó, de azzal elég lesz az írásbelik után foglalkozni, vannak rá külön könyvek
ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ha neked az kell, hogy tetelenkent legyen leirva az anyag, akkor tenyleg nem... de olyan konyv meg nincs, ami leirja a szobeli teteleket, mert minden evben valtoznak. Most pl lattam valami 99 teteles baromsagot facen, 10 ezerert vesztegetik, pedig iden csak 72 tetel van.
ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!