Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudnék egyetemi zh-ra...

Honnan tudnék egyetemi zh-ra ,vizsgákra tételeket szerezni?

Figyelt kérdés
Azonkívül,hogy a felsőbb éveseknek nincs meg,vagy nem segítenek. Hökre nem lehet számítani.

febr. 20. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Kidolgozod?
febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugye a kérdés nem komoly?
febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi,nem mindenki ér rá beteg gyermek,munka mellett,nem 18 évesen, segítséget kértem. Más karon van drive link, és ők sem dolgoznak ki semmit.
febr. 21. 00:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbálsz a csoporttársaidtól segítséget kérni.

Mi felosztottuk és cseréltünk.

De ha nem érsz rá kidolgozni, hogy lesz időd megtanulni?

febr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

"nem mindenki ér rá beteg gyermek,munka mellett,nem 18 évesen, segítséget kértem."


És? Kit érdekel? Egyéni szocprobléma, hogy gyereked van és dolgozol mellette. Oldd meg! Érdekes, más is meg tudja/tudta oldani hasonló helyzetben, nem a kifogásokat kereste.nTe akarsz egyáltalán tanulni? Minek iratkoztál be akkor egyetemre?

febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

"Hökre nem lehet számítani."

Évszázad felfedezése lol


amúgy senkinek sem kötelessége átadni neked, sem a csoporttársaidnak sem a felsőbb éveseknek

febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy csak random beírtam a googleba, hogy xy (tárgy neve) kidolgozott tételek, és találtam, sajnos már nem emlékszem, hogy melyik oldalon. Nem mondom, hogy tökéletes volt, hisz gyakran más volt a tanár (és a suli is...) meg én hozzákerestem a saját jegyzetből/könyvből is, de egy plusz mankónak jó volt. Ráadásul néha nekem az sem volt teljesen világos, hogy pontosan mit is értenek a tételcím alatt, tehát legalább kiindulási alapot adott...
febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ki kellene dolgozni, bütyök!
febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Az ember bármilyen életkörülmény mellett jelentkezik egyetemre, úgy kell kalkulálnia, hogy neki 100%-ban egyedül kell a követelményeket teljesítenie. Az, hogy valahol megvan a tétel kidolgozva és azt megosztják, az csak egy plusz, de nem elvárás, kötelesség.
febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es köszi a segítséget megtaláltam, a kérdés erre irányult,hogy esetleg van-e még ilyen oldal.

A sok okoskodónak meg annyit,hogy a Hök megígérte ,hogy odaadja, és ma meg is kaptuk a segítséget. Lehet nem minden szakon ilyen jó a közösség,sajnálom azokat akikben ennyi emberség van!

febr. 21. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!