Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai napon megszüntették a...

A mai napon megszüntették a hallgatói jogviszonyomat. Lehetséges újra jelentkezni?

Figyelt kérdés

A mai napon kaptam meg a levelet, mi szerint törölték a hallgatói jogviszonyomat az egyetemről, ugyanis a féléveim száma meghaladta a megengedettet.

A szakdogám is készen volt, meg is védtem intézeti védésen külön, viszont egy tantárgyat nem tudtam teljesíteni. Így csúsztam ki az időből. Egyébként ebből a tárgyból kétszer voltam vizsgázni, tehát kb. Még 3x elmehettem volna, de mivel tudtam, hogy nem vagyok felkészülve rá, így a többi alkalmat ki sem használtam. Tudom, nagyon gáz. A kérdésem az lenne, ha jövő félévben újra felvételizhetek és akkreditálom a meglévő összes többi tárgyat, akkor újra kapok jogviszonyt és folytathatom ahol abbahagytam? Tudom, van lehetőségem jogorvoslat beadására (még 14 napig), de ha elfogadják sem tudok idén végezni.

Előre is köszönöm, ha valaki tud valamit segíteni az ügyben, vagy volt hasonló helyzetben.



márc. 5. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanulmányi osztályon érdeklődnék. Ők feltehetően jobban képben vannak, mint mi, GYK-sok.
márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek van hasonló tapasztalata. :) hátha
márc. 5. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
TO mindenképpen, de simán újra jelentkezhetsz és a tárgyaidat is feltehetően el fogják fogadni, de szakdoga elég érdekes, nem tudom, hogy nem-e íratnak veled újat
márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen és a szakmai gyakorlatot sem tudom, hogy ilyenkor újra elmeg kell e csinálnom, de igazából már ebben dolgozom, ez lenne a legkevesebb.
márc. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!