Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 100 tételt hogyan osztanátok be?

100 tételt hogyan osztanátok be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Habár nem ez lesz az első vizsgaidőszakaim egyike, úgyhogy már járatosabb vagyok, de meghallgatnám a véleményeteket, általában egész jó válaszok érkeznek ezekre a kérdésekre. A tavaszi vizsgaidőszakban 2 szigorlatom is lesz, sok kisebb vizsga mellett, így legalább az egyikre szeretnék szorgalmi időszak alatt felkészülni. Hozzátartozik, hogy 2-3 félév anyaga, és eddig nem igazán tanultam belőle.


A tételek 2-3 oldalasak és 100 db van belőlük, tehát kb. 300 oldalról van szó. Nem lehet csak magolni, szükséges a megértés is.


Május végén már van belőle gyakorlati vizsga, tehát addigra az elméleti háttért már illene 70-80%-ban ismernem/ elsajátítanom.


A cél 3-as, vagy 4-es érdemjegy.


Ti hogyan osztanátok fel? Haladjak témakörönként? Minden héten x mennyiség? Legyenek közte ismétlések?


TI hogyan csinálnátok?


(UI: kidolgozni már nem kell, kaptam korábbi tételsort, de tanulás során össze fogom vetni a nekünk kiadott anyaggal is.)


márc. 9. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod május végén van már belőle vizsga, szóval számoljunk 10 héttel. Én szerintem úgy osztanám be, hogy mondjuk hétfőtől-péntekig minden nap 2 tételt tűznék ki célnak, és akkor hétvégén ott lenne a 2 nap, amikor tudsz ismételni is. Szóval egy hét alatt meg lenne 10 tétel, szóval 10 hét alatt végeznék is a 100 tétellel. Ez szerintem egy elég kényelmes tempó, konkrétan 4-6 oldal naponta.
márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!