Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahol elérhető a BME kolesza...

Valahol elérhető a BME koleszainak a szociális ponthatára? Igaz hogy ha már 0 pont fölött vagyok akkor már bekerültem? Ha bármelyik koleszáról tudtok bármit az már nagy segítség ha meg a Bercsényi 28-30 ról az mégjobb.

Figyelt kérdés

Most hogy az egy főre jutó kereset 145000 Ft lett a határ hogy ne kapjak mínusz pontot így nem fog megnőni a ponthatár?

NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!



#egyetem #BME #kollégium #Bercsényi 28-30 #Szociálos pontok
márc. 9. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

“Igaz hogy ha már 0 pont fölött vagyok akkor már bekerültem?”


Ez teljesen a többi jelentkezőtől függ.


Mivel itt a különböző karoknak külön van a kollégiumi bírálás és a pontozási rendszer is, emiatt nem mész sokra ha megtudod, hogy a többi koliban mik a pontok.


Írj az adott kar HK-jának, ők tudnak segíteni az ilyenekben.

márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már írtam az ÉPK HK nak és tőlük kaptam ezt az infot hogy legtöbbször ha már 0 pont fölött vagyok akkor felvettek

Csak nem tudom hogy ez gyakorlatban is így van-e.

márc. 9. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ők pontoznak és húzzák meg a határokat, emiatt valószínűleg tudják hogy hogy van a gyakorlatban.
márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!