Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eddig ment a tanulás, de kb 2...

Eddig ment a tanulás, de kb 2 hónapja nem tudok leülni tanulni?

Figyelt kérdés
Gazdadágtant kellene tanulnom, eddig ment is, elég sok anyagot ad fel a tanár, de hétről hétre meg is tudtam tanulni mindent ötösre. Érdekel is egyébként a tantárgy és élveztem, hogy tanulhatom. Kb két hónapja azonban nem tudok koncentrálni, csak olvasom a sorokat és semmi nem marad meg. Gondoltam akkor kihagyom most a tanulást a hétre és folytatom, ahol abbahagytam de azóta sem tudok koncentrálni. Egyszerűen azt érzem, hogy leülök tanulni és majd el tudnék aludni és semmi a világon nem marad meg. Egyre jobban maradok le és fogalmam sincs, hogy mit csináljak, mert olyan mintha mostanában egyszerűen mindenhez elveszett volna a kedvem és a koncentrációm.

ápr. 2. 14:58
 1/1 anonim válasza:
Nincs bajod az osztálytarsaiddal, vagy más, ami nyomja a lelked? Lehet szomorú vagy és el ment a motivációd.
ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!