Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az orvosi szóbeli...

Milyen az orvosi szóbeli meghallgatás?

Figyelt kérdés

Akik már voltak szóbelizni, hogy ment? Mit kérdeztek? Milyen szituációs feladatok voltak? Melyik egyetemre mentetek? Aki fogorvosira ment nálatok mi volt?

A válaszokat előre is köszönöm



ápr. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Még senki sem volt.
ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

"Akik már voltak szóbelizni, hogy ment?"


Senki nem volt még mivel a következő felvételi időszakban lesz ilyen először...

ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Első két válaszoló nem tudom hol jár, idén már vannak szóbelik és van olyan egyetem, ahol már volt is néhány.


Kérdező, a "ChemBio (kémia és biosz érettségizők csoportja)" nevű csoportot keresd meg Facebookon, ez a legaktívabb, legnaprakészebb közösség a témában

ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Pedig az elso kettonek igaza van! ORVOSI kepzeseken az osszesen csak nyaron lesz... de a kerdezo a FOGASZokat kerdezte, azok pedig ugyebar nem orvosok. Csak fogaszok, naluk nyilvan lehet mashogy...
ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdődött. 2 ismerősöm a napokban megy a pte-re szóbelizni.
ápr. 3. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Már elkezdődtek a szóbelik…

Kérdező, sajnos nem tudok neked érdemben segíteni. Én már remélhetőleg rezidens leszek szeptembertől, viszont privátban szívesen válaszolok neked, ha van konkrét kérdésed.

ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha maximum egy oldalas hagyományos önéletrajzot kérnek, akkor ők a rendes mondatokból álló, tömör szöveges CV-re gondolnak?
ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Tudom, hogy fáj az igazság, de a fogászok akkor sem orvosok! :))
ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!