Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet emelt kémia...

Mennyi idő lehet emelt kémia és biosz érettségire felkészülni? (80% körülire)

Figyelt kérdés

Pár éve már érettségiztem, így mindenképpen ismétlődnöm kell.


Bioszból már van egy 49%-os emeltem, viszont a kémiával kb nem állok sehogy, abból sokat is felejtettem

Jelenleg egész nap itthon vagyok, így ráérek tanulni.


Szerintetek mennyire lehet reális cél bioszból az őszi érettségi, illetve kémiából a 25 májusi?

Jelenleg napi 3-4 órát mindenképpen tudok foglalkozni egy tárggyal és elsősorban egyedül, itthon szeretnék rá felkészülni tanári segítség nélkül.

Nyilván tudom, hogy egyéni képességek kérdése is, de kíváncsi vagyok, hogy ez másoknak mennyi idő volt. Előre is köszönöm a válaszokat!



ápr. 3. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél?

A képességeidtől függ. Szerintem a leírtak alapján évek. De az is kérdés miért lett 49% a biosz. Azért mert nem megy, vagy csak nem tanultál rá?

A biosz talán reális lehet, a kémia kérdéses.

ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!