Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lassan belső konzulenst kell...

Lassan belső konzulenst kell választani, már írtam egy tanárnak, de nála már beteltek a helyek, úgyhogy írtam egy másiknak, aki még nem írt vissza. Írjak több tanárnak is egyszerre, vagy inkább várjam meg míg válaszol az, akinek már írtam?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én anno írtam 1 tanárnak, vártam 1 hetet, baszott válaszolni. Írtam a másiknak az se reagált 1 hét alatt, majd a 3-at már személyesen kerestem fel és megbeszéltük a dolgokat. Utána 1 hónap után írt az egyik az első 2 közül, hogy tudja vállalni, erre csak annyit írtam hogy kössz de nem fogok az örökkévalóságig várni egy válaszra már rég lemeccseltem mással majd legközelebb jobban iparkodsz a válasszal bundásképű főleg ha ilyen legenda kér fel konzulensnek mint én vagyok. Elszalasztotta élete lehetőségét.
ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy mikor írtál a tanárnak, illetve hogy meddig kellene hogy meg legyen a belső konzulens.
ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuu...

Kitartást kívánok!

Nekem a konzulensem 3 hétig nem válaszolt az emailemre, amikor felkerestem... Visszagondolva, lehetett volna az már egy intő jel.


Elérni kb lehetetlen volt és a segítsége is "ezt nézze meg otthon" vagy "ebben most nem tudok segíteni".

Nagyon nem tudunk együtt dolgozni sajnos, de ennek hamarosan vége.

Ami tanácsot tudok adni:

Ne témát válassz, hanem konzulenst! Hiába megy jól a téma vagy érdekel, ha nem jössz ki jól azzal, aki eldönti beadhatod-e, veszett fejsze nyele :( És nem fizeti ki neked a csúszott félévet sem -.-

Olyan konzulenst érdemes választani, aki pl doktorandusz (korban közelebb áll hozzád) vagy már idősebb, de nem a tanszékvezető, nincs akkora felelős pozícióban, hogy a Teams-je nem a 9+-ot mutassa bejövő üzeneteknél és az email fiókja se hasonló legyen.

ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es, Levelezős vagyok, az ország másik végében élek és dolgozok, szóval, csak emiatt nem tudok bemenni.

2-es, kedden írtam a második tanárnak, tehát még nem olyan régen.. de meddig várjak, mert lehet hogy már nála sincs hely, aztán mire írnék egy másik tanárnak nála sem lesz. Amúgy, május 21-ig kell konzulenst választani a neptunban, de mielőtt jelentkezel, fel kell keresni a tanárt, hogy van-e még nála hely....

3-as, 3 hétig biztos nem várok rá. Mivel levelezős vagyok, így nem sok óránk volt egy tanárral, szóval annyira nem ismerem őket. Akivel a legtöbb órám volt, és aki a legszimpatikusabb, annak írtam először, de nála már nincs hely. Megfogadom a tanácsaidat.

Kitartást neked is.

ápr. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!