Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért tűnhettek el üzenetek a...

Miért tűnhettek el üzenetek a Neptunban?

Figyelt kérdés

Egy oktatóm nemrég küldött egy neptun üzenetet néhány infóval, de először csak félálomban olvastam el. Mikor visszatértem volna hozzá, hogy fel is fogjam a közölt infókat, nem találtam meg az üzenetet. Először azt hittem, csak képzelődtem, vagy véletlenül kitöröltem, de legörgetve azt láttam, hogy ennek az oktatónak a félév során korábban elküldött üzenetei sincsenek meg, holott biztos vagyok benne, hogy többet is küldött már. Azt valahogy kétlem, hogy álmomban kiválogattam és kitörölgettem volna kizárólag egyetlen oktató összes korábbi neptun üzenetét, de nem találok más magyarázatot a jelenségre.


Volt már mással is olyan, hogy egyszerűen eltűntek korábbi neptun üzenetek? Lehetséges, hogy a neptunnal van baj, vagy esetleg az oktató nyomott félre valamit és törölt ki mindent? Vagy csak kezdek megőrülni? :D



ápr. 5. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, ha a kuldo profiljat torlik vagy deaktivaljak, akkor az osszes kuldott uzenete eltunik... de ezt csak a neptunosok tudnak megmondani, hogy tenyleg igy van-e.
ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Vagy az is lehet, hogy ez az oktató csak az álmaidban létezett.


Nem viccelek, velem is volt már olyan, hogy ébredés után azt hittem egy álombeli alakról, hogy valós. Aztán később jöttem rá, hogy csak álmodtam de nem az.

ápr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oktató létezése szerencsére egészen biztos pontnak tűnik a történetben, be szoktam járni az óráira, úgyhogy inkább az első opció lehet nyerő válasz. Nem is gondoltam erre, köszi!
ápr. 5. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!