Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozat végébe bele...

A szakdolgozat végébe bele kell tenni az általam készített táblázatokat és ábrákat?

Figyelt kérdés

Amiket én elkészítek ábrákat és táblázatokat azokat sorszámmal és elnevezéssel megjelölöm.

Viszont ezeket a szakdolgozat végén is csatolni/ összesíteni kell?


ápr. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ábrajegyzéket kell készíteni
ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azokat nem árt feltüntetni, ami a szövegbe közvetlenül nem illeszthető be, mégis a szöveg megértéséhez szükséges az adatok prezentálása. Nyilván minden apró csetlő-botló közbenső adatokra nincs szükség.
ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a témavezetődet, hogy nálatok pontosan mi az elvárás.

Újra nem kell őket csatolni, felsorolni kell általában őket.

A végére mellékletbe olyat szoktak betenni, mi pl. túl nagy, több oldalas és ezért nem "illik" a szövegbe.

ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg nálatok mi a formai követelmény. Nálunk mondjuk nem kell, és a szövegben vannak csak ezek.
ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezt oda kellett tenni, ahova tartozott. Ahol elemeztem. Ha később is szóba került, akkor legfeljebb utaltam rá, hogy az x-edik táblázatról/ábráról beszélek ismét.
ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!