Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. mik vannak egy emelt...

Kb. mik vannak egy emelt szintű informatikai érettségin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gyerekem számára szeretnék szülőként előzetesen tájékozódni. Kb mik vannak emelt szintű informatikai érettségin? Programozni kell valamilyen nyelven, azt tudom, és még? Vannak szövegszerkesztés stb. is? Egyébként tényleg könnyű az infó érettségi? Könnyebb, mint egy fizika vagy biosz?

ápr. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Informatikai érettségi már nincs. Helyette digitális kultúra érettségi van.


www.google.com --> digitális kultúra emelt szintű érettségi követelmények


2. találat az oktatási hivatal hivatalos dokumentuma. Majd a gyermeked megtalálja.

ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Itt egy minta. Az egyén függő, hogy kinek mi a könnyű, én biztos előbb csinálnám meg ezt, mint a fizikát vagy a bioszt.

ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es. Hát ez így elég kiábrándítónak tűnik. Egyáltalán hogy lehet ezekre felkészülni? Könyvekből?
ápr. 15. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Ez semmiség, aki ért hozzá magától is felkészül, aki nem annak segít az informatika tanára.
ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacithelaci ***** válasza:
Könyvekből leginkább sehogy. Csinálni kell a korábbi évek feladatsorait, az a legjobb gyakorlás. Egyáltalán nem lehetetlen jó eredményt elérni, nekem tavaly 94%-ra sikerült az emelt. Nagyon sok video van fent a youtube-n is. Hogy kinek mi a könnyű az relatív, beállítottságtól és előképzettségtől függ. Érettségin az első feladat választható, vagy excel vagy ppt/word/weblap/grafika. A második adatbáziskezelés, a harmadik meg programozás. Az adatbázis kezelés az SQL, a programozásnál meg a nyelv és a fejlesztői környezet választható.
ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!