Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi is pontosan az egyéni tanrend?

Mi is pontosan az egyéni tanrend?

Figyelt kérdés

Egyetemre jelentkeztem méghozzá estire, mivel egyedül élek a szüleimtől több száz kilométerre már 4 éve és dolgozom is fix időben ezért ez lenne a legalkalmasabb számomra. Viszont az elbeszélgetésen azt tanácsolták h pályázzam meg a nappali tagozatot és szeptemberben viszont kérvényezzem az egyéni tanrendet. Ez mit is jelent pontosan? Van külön díja is ennek? És mennyi? Hogy zajlik egy ilyen tanrendben az oktatás? Tényleg jó?

Bárkinek bármilyen tapasztalata van erről írja meg. A gyakorlati órák miatt tanácsolták leginkább h hasznos tudást szedjek össze és ugye nappalin több alkalom van ezekre.

Köszönöm a segítséget



ápr. 20. 16:10
 1/2 Lacithelaci ***** válasza:
Nekem egy gyógytornász ismerősöm egyéni tanrendes. Ahány egyetem, úgy válogatják. Nála kb. annyit jelentett, hogy többet hiányozhatott gyakorlatokról, lényegében semmivel nem másabb. Ugyanúgy a nappalisokkal együtt vizsgázott/írt zh-t/járt órára. Külön díja nincs. Ja és szemeszterenként újra kell kérvényezni.
ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leginkább arra lennék kíváncsi h amik reggel vannak órák arra h járt be? Vagy kiadták a tananyagot és egyénileg készül fel?


Mert én dolgozom már 4 éve. Egyedül is élek albiban. A szüleim nagyon messze vannak, válnak is. Szóval nem opció már h haza költözzek és majd ők eltartanak amíg tanulok, meg úgy amúgy sem kérném őket ilyenre. Meg abban a városban jelentkeztem egyetemre ahol

élek. Kötetlen munkarendben dolgozom. De fix a kezdés. Szóval nincs több műszak, csak reggeles. Kezdek 5-kor és kb 1-2-ig én dolgozom. Aztán lezárok stb haza vezetek kb 25 percet.

Szóval ha egyéni tanrendről nyújtok be kérelmet akkor még így sem tudok teljesíteni mert a reggeli órákra nem érek oda

ápr. 25. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!