Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melegként tanár magy inkább...

Melegként tanár magy inkább felejtős?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és pályaválasztás előtt állok.

Nekem nagyon tetszik a tanári szak, el is tudom magamat képzelni benne de félek a szexualitásom miatt.


ápr. 30. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim válasza:
72%
Az, hogy otthon mit csinálsz teljesen mindegy még Magyarországon is. Homofóbnak tartom magamat, de ameddig valaki nem hangoztatja folyamatosan, hogy meleg, nem járkál férfi létére mini szoknyában, addig szerintem oly mindegy.
ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az igen/nem mire vonatkozik, hogy igen, legyél, vagy hogy igen, számít hogy az vagy? :D

Egyébként mindenkinek magánügye, nem befolyásolja a munkádat. Nyilván megértem a jelenlegi helyzetben a félelmed, vannak undorítóan viselkedő szülők/munkaadók, de rengeteg tanár nem heteró, maximum nem nyilvános. Nálunk az evangélikus gimnáziumban van egy viszonylag nyíltan leszbikus tanár, kizárólag az új kilencedikeseket izgatja a téma, a többieket csak az érdekli, be fog-e vágni nekik egy egyest.

ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért kellene bárkinek is tudnia, hogy meleg vagy?
ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szxualitásodnak mi köze van a tanításhoz ?


Ha meleg vagy, akkor ne verd nagy dobra és nem lesz belőle bajod.


Ha kiderül, akkor véged.

máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mire végzel reméljük mér egy normálisabb, emberibb hozzáállás lesz!

Ne add fel! :)

(Nálunk is van meleg tanár egyébként, de senki sem firtatja, ahogy a heteró kapcsolatok se különösebb beszédtéma. Nem tartozik senkire a magánélet.)

máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!