Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek középszintű szóbeli...

Matek középszintű szóbeli érettségi ?

Figyelt kérdés
Aki részt vett már ilyenen az megírná hogy milyen és mire kell számítani? Minden érdekel. Hány feladat, mikor kell beszélni vagy mit kell mondani? Külön kell ülni és megoldani a feladatokat vagy az elnök elé kell ülni?
máj. 10. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem a matektanároddal lesz. Vele kell megbeszélni miből lesz pontosan. Olyasmi feladatok lesznek mint az érettségi első részénél, csak szóban kell megoldani
máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem a matektanárával, te miről beszélsz? A tétel tartalmaz három egyszerű, az elméleti anyag elsajátítását számon kérő kérdést (definíció, tétel kimondása, tétel bizonyítása, vagy ezek közvetlen alkalmazását megkívánó egyszerű feladat), valamint 3 feladatot. Minimum 30 perc kidolgozási idő, utána 15 perc a bizottság előtti elmondására. Az írásbelinek és a szóbelinek együtt kell 38 pontnak lennie a ketteshez.
máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

#2 nem kell mindjárt támadni, a nemet az utolsó mondatra írtam, hogy nem külön elnök előtt lesz. Vagyis ott lesz az is, de a matektanára bonyolítja le

Elfelejtettem kitenni a vesszőt, ennyi.

máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nahát akkor most megtanultad, hogy egy vessző nem valami fölösleges dekoráció, hanem a megléte vagy a hiánya totálisan az ellenkezőjébe tudja fordítani a mondatot. Úgyhogy ne engem tegyél hunyóvá azért, mert én azt olvastam el, amit te leírtál.

És ha már visszavettem a szót: egyáltalán nem olyan egyperces feladatok lesznek, mint az írásbeli első részében.

máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De te vagy a hunyó mert direkt belekötsz a másikba, ezt élvezed. Te még biztos soha egy vesszőt se felejtettél el:)

Nem mondtam hogy egyperces feladatok lesznek, azt mondtam hogy nehézségben hasonlóak

A válaszaid jelentve lettek provokatív viselkedésért.

máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát az lehet, hogy jelentve lettek, de törölve nem lesznek. Nehogy már én provokáljak azért, mert te nem azt írtad, amit akartál, és amit írtál, az a válasz nem helyes! És nem, a feladatok nehézségükben nem hasonlóak az első részhez, legfeljebb akadhat köztük maximum kettő olyan könnyű is, ha rendes a tanár.
máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként gondolom tényleg hasonló mint az érettségi első része. A tanároddal lesz meg a bizottság előtt. Sok sikert. Írj ha szükséged van segítségre.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ne gondold, mert nem így van. Hogy te egy ténykérdésről mit gondolsz, azt ne hozd nyilvánosság elé, mert kifejezett kárt okozol vele.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!