Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén megyek gépészmérnöki...

Idén megyek gépészmérnöki szakra a Miskolci Egyetemre (ha felvesznek, ami ötös érettségi és emelt matek mellett elég valószínű), és szeretném felzárkózni magam fizikából, kémiából. Mit javasoltok, mit kezdjek el átnézni a nyáron?

Figyelt kérdés
11. osztályig volt fizikám, addig se tanultam valami sokat és semmi se maradt meg, láttam, hogy lesz műszaki kémia tantárgyam, kémiát pedig szószerint semmit se tanultam középiskolában.

máj. 10. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a BME?
máj. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok olyan messze menni egyelőre, majd esetleg ha csinálok MSC-t (ha egyáltalán bírom a BsC-t). Ha nem kapnék kollégiumot, akkor még nehezebb helyzetbe lennék, mint Miskolcon.
máj. 11. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!