Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-GTK-n a projektfeladat 1...

ELTE-GTK-n a projektfeladat 1 nevű tantárgyból a zh-t kb. a félév kezdés után hány héttel van? Tavaly mikor volt? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

#ELTE #ZH #ELTE-GTK #Projektfeladat 1
máj. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk már tavaly sem volt. Elvileg néhány éve eltörölték. Szokott lenni előtte tájékoztató: Projektfeladat, Szakdolgozat és ZV előtt is. Előbbi a suliban, utóbbi kettő Teamsen, azokat érdemes lehet meghallgatni. Minden fontos infót elmondanak, ami szükséges.
máj. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Megszűntették már, de amúgy se volt egy komoly ZH, otthonról lehetett online megírni és feleletválasztós volt kb a 4. héten. Nekem még meg kellett írni, aztán a következő szemesztertől meg eltörölték. :D
máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem miről beszélnek az előző válaszolók...

6. Féléves hallgató vagyok, előző félévben igenis volt ilyen zh. Ezt arra használják, hogy az általad megadott konzulensi sorrendet megvizsgálva, allokáljanak egy tanárhoz. A ZH anyagát már augusztus közepén elküldik, maga a vizsga pedig szeptemberben van. Legalább 60 pontot kell elérned, hogy egyáltalán elvégezhesd a tárgyat.

máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesterszakon nincsen már, mi erre válaszoltunk. Bár a kérdésből nem derült ki pontosan, hogy alap- vagy mesterképzésről érdeklődik a kérdező. Ezek szerint ez nem egységesen változott.
máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!