Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem alatt Ti már tudtatok...

Egyetem alatt Ti már tudtatok karriert építeni?

Figyelt kérdés

Távoktatásban végzek egy képzést,hamarosan az 1.évemet lezárhatom,és szoktam jelentkezni gyakornoki állásokra,de eddig elutasítóak voltak (mindig lett tapasztaltabb),és kicsit ilyenkor elkeseredek. 22 éves vagyok,még 19 évesen egy másik suliban+szakon 1 félévet eltöltöttem,azt otthagytam,mert nem az én pályám volt és így elhúzódott nálam,mire megtaláltam azt,ami eddig tetszik és érdekel. De pont az idő,ami elkeserít. Persze,általában 22 évesen senki nem vezető,de félek egyrészt,hogy majd akkor lesz lehetőségem,amikor kiesek az SZJA mentességből,vagy hogy nem kapok sosem lehetőséget irodai munkahelyen,mert hogy mindig lesz x évvel tapasztaltabb.



Ti hogy éltétek meg ezt az időszakot? Vagy találtatok már egyetem alatt a szakotokhoz kapcsolódó munkát,ahol aztán főállásban dolgozhattatok?


máj. 15. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még jobb helyzetben vagy. Nekem egyetem után sem sikerül találnom. Ahogy írod mindig van tapasztaltabb és azt választják. És én 10 évvel idősebb vagyok.
máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 évesen én csajoztam, nem karriert építettem. Meg is lett a [negatív] eredménye.
máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetemi éveim alatt már egy kutatóintézetnél dolgoztam és folyamatosan publikáltam valamint konferencia előadásokra jártam hol hallgatóként hol előadóként. Mire végeztem addigra 20+ országot jártam be ösztöndíjakból valamint a kutatóintézet finanszírozásával és olyan portfóliót építettem fel a sok publikációnak hála, hogy egy multinál br 1,3M + cafi és egyéb juttatás bérrel kezdtem adattudomány területen.
máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. De nekem hatalmas màzlim és kapcsolataim is voltak. Nem kell mindenkivel összemérni magad. Nem egy nehézségen jàtszik mindenki, akkor sem hasokaknak büdös bevallani. De a vak szerencse és a kapcsolatok rengeteget szàmítanak.
máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!