Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes megbukni? Érdemes a tanárral erről beszélni? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Az egyik tárgyamból kell egy évvégi beadandót írni, meg tudnám csinalni, viszont két tárgyam öt kreditesek és abból mindenképpen ötösnek kell lenni, mert ha nem, akkor valamiból buknom kell mert kikerülök államiból. És ebből a tárgyból alapból le vagyok maradva, mert mindig más tárggyal foglalkoztam. Minden más tárgy valószínűleg meglesz, kettő vizsgatárgyból tavaly buktam, így idén mindenképp rajta kell feküdnöm. Más tárggyal nincs nagy probléma. Másodéves vagyok, ötéves a képzés + 1 év csúszás, de nem úgy tűnik hogy csúszni fogok, őszi tárgyakból csak két tárgyból buktam, a tavasziakból ha sikerül a lemaradást lehozni, akkor csak ez az egy tárgy lenne gázos, meg két tárgyat nem tudtam felvenni óraütközés miatt, amikből egy időpont volt, sokan járnak be és katalógusosak. A képzés nem nehéz alapból, viszonylag jó jegyeim voltak nagyrészt, csak az első év volt neccesebb, a második eddig viszonylag sikeres. Kredit szám bőven meg van(36 kell évente, előző félévben már volt 29, most meg ha megbuknék ebbők, akkor 31). Tárgy nem épül rá.

máj. 16. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Miért beszélnél vele? Őt nem érdekli, hogy miért nem írsz beadandót. Nem óvoda.
máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak furának érzem, mert ilyent még nem csináltam
máj. 16. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyetemen ezek nem furák, de a tanárt nem is érdeklik. Nincs beadandó, nincs kredit. Nem kell tűlgondolni.
máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
máj. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!