Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok a tanárok akik megalázzák...

Azok a tanárok akik megalázzák a diákjaikat, ti miért csináljátok?

Figyelt kérdés

máj. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Pszichopaták

Vagy csak a mindennapi feszültséget vezetik le


Visszaadom nekik amit én rám vertek

máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, milyen megalázásra gondolsz, mert azért diákok esetében elég durva projekcióra láttam már példát.
máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hatalomfitogtatásból csinálják.


Nálunk van egy tanár aki becsengőkor random benéz termekbe és ha a csengő megszólalásának a pillanatában nem ülsz a helyeden akkor leordítja a fejedet. Ha még a folyosón talál, hujjuj, futás. Fizikailag is bántalmazott már gyerekeket (egyről konkrétan tudok, amúgy csak hallottam. Ütni nem üt, de egyszer egy srác becsengő után ment valahova és nem foglalkozott a tancibával, ő meg a kapucnijánál fogva hátrarántotta. A tanárok is tettek ellene panaszokat mert nekik is akadt vele probléma de nem tudnak csinálni vele semmit mert ő a rendszergazda és vannak olyan információk amiket csak ő tud és nem adja tovább. Ezutóbbi csak pletyka, de más magyarázatot én se látok.

máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem alázom meg a diákjaimat. Viszont elképzelhető, hogy a diákok alázásnak élnek meg egy nem "alázást".


Pár éve az osztályomban az egyik gyerek a matematikaérettségin (én voltam a matematikatanára) mert nem érte el az írásbelin a sikeres vizsgához szükséges minimális 25 pontot. Szóbelin a kihúzott tételből semmit sem tudott, majd a póttétellel sem boldogult. Az érettségi bizonyítvány kiosztásakor ő törzslapkivonatot kapott, míg a többiek bizonyítványt. Elsírta magát majd engem hibáztatott. Ő ezt megalázásnak élte meg, pedig nem annak szántam.

Eközben az érettségi átlagom 4,3 volt.


Én visszakérdeznék: Azok a diákok, akik megalázzák a tanáraikat, miért csinálják?

máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
#4, szülőként nem értem, mire számított az érettségiző?
máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!