Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálatot...

A közösségi szolgálatot hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Pont hiányoztam amikor ezt elmagyarázták, ugye 50 órát kell teljesíteni de nem értem hogy mi alapján... annyit tudok hogy nem lehet kft-hez menni, akkor hova lehet? Valaki tud helyet ahova el tudnék menni? Hogyan kell lepecsételtetni amikor teljesítettem?

máj. 22. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Az osztálytársaid sem voltak ott? Ofőt sem lehet megkérdezni róla?
máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A suli honlapján elvileg van egy lista a helyekről amikkel szerződés van, oda tudsz menni. Van olyan suli ahol elfogadják ha van szerződés ha nincs. Általában könyvtárba lehet menni, menhelyre kutyát sétáltatni, gyerektáborokba segíteni, etc. Én jótékonysági forrócsoki osztáson voltam és gyerektáborban, egy nyár alatt meg is csináltam. Ha technikumos vagy akkor 9.-ben csináld meg szerintem mert utána nyári gyakszi mellett nem lesz annyi időd. Soknak tűnik az 50 óra de egyáltalán nem az plusz sok helyen amit beírsz azt le is pecsételik, nem ellenőrzik :D
máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni a sulim honlapján megnézni kikkel van szerződés? Keresem de nem találom
máj. 22. 08:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik suliba jársz így fogalmam sincs :D Lehet nincs, nem mindegyiknek van. Ofőt kérdezd meg
máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Senki nem hajlandó elmondani... ofo azt mondja kerdezzem meg a tobbieket, de az osztaly tarsaim erthetetlenul mondanak el mindent nem tudnak beszelni en meg nem ertek kinaiul
máj. 22. 09:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Pl. Máltai Szeretetszolgálat. Oda lehet menni közösségi szolgálatra.
máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Könyvtár, állatmenhely, múzeum, volt iskolád, volt óvodád, falunap az önkormányzat szervezésében, (ha vidéki vagy), idősek otthona, Vöröskereszt. Írni kell ezeknek a helyeknek, és megkérdezni, hogy milyen lehetőségeket tudnak biztosítani. A saját iskoládban is lehet rendezvényeken segíteni. Kérdezd meg az osztálytársaidat, hogy ők hova mennek.
máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyerekem temetőbe megy.
máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit csinál a temetőben?
máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányom iskolájában van kijelölt közösségiszolgálat-felelős pedagógus.

Ő eddig volt a helyi közházban, aminek a hirdetését én találtam a fb-on, meg lehet menni a volt általános iskolájába, ahová 8 évig látta, hogy visszajárnak az idősebbek.

Mi az, hogy nem tudsz kínaiul...???

máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!