Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig és naponta...

Mennyi ideig és naponta mennyit tanultatok (aki járt fősulira) az államvizsgára?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét és reggeltől estig.
2009. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, milyen suli, milyen tárgy, milyen tanár, mennyire hatékonyan tudsz tanulni.
2009. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első államvizsgámra volt egy félévem, mert nagy gyakorlaton voltunk, de inkább az utolsó 3-4 hétben tanultunk. Edzettünk a védésre, mert nálunk 10 perces prezentációt kell csinálni a szakdolidból. Gyakoroltunk amit lehetett. És tanultunk. Arra már nem emlékszem,hogy naponta milyen elosztásban és hány órát tanultam.

A második államvizsgám már más volt. Kidolgozott tételekkel dolgoztam, készülte,m a prezentációra , közben lakást vettünk és gyereket neveltem.


De tényleg függ attól ,hogy milyen intézményben állam vizsgázol.

2009. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon a szaktól függ. van ahol mindent tudni kell amit az elmúlt években meg kellett (volna) tanulni, valahol szinte csak pofavizit, és nagyjából vázlatosan kell beszélni pár percet a tételről. szerencsére én a második fajtát fogtam ki, az kb 4 nap tanulás (meg előtte 4 év)
2009. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy honap, 400 oldal.

minden nap 2 tétel, nem volt megerolteto, + atolvastam az eddig bemagoltakat. sajnos magolos teteleink voltak csak.

ketszer elrangattam az ismerosom egy teahazba, es huztam tetelt, es felmondtam neki, az sokat segitett, mert sokszor azt hittem tudom, pedig nem is

2009. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összesen úgy 3 hetet és egész nap.
2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!