Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken-főiskolákon...

Egyetemeken-főiskolákon születnek életre szóló barátságok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne születhetnének?Persze:-)ilyenek akárhol,akármikor születhetnek ha megfelelő emberek tlaálkoznak
2009. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%

Ez nagyon társaság függő. Bárhol lehet életre szóló barátságokat kötni, ahol van legalább 2 olyan ember, akik megtalálják a 'hangot' egymás között.

Amúgy ha azt akarod kérdezni, hogy jobban lehet-e, mint gimiben, akkor inkább nemleges a válasz, mert gimiben napi 6-8 órákat együtt vannak egy osztály tagjai, egyetemen meg eléggé szét vagytok szórva, sokszor be se járnak a hallgatók.

Másfelől nyíltság kérdése is a dolog. Ha zárkózott, félénk vagy, kevesebb eséllyel indulsz, mintha nagy partyarc lennél.

Azért hajrá! Sok sikert a barátkozáshoz!

2009. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 25 éve diplomázott, néhány akkori csoporttársnőjével mai napig tartják a kapcsolatot, szóval igen, születhetnek.

Én még csak 1 csoportról tudom biztosan, hogy megmaradnak majd, de ők sulitól függetlenek (mivel nem sulikhoz kapcsolódik a barátság, hanem más közösséghez), de hogy a sulisok közül lesz-e olyan, ami életre szóló, azt majd megmondom, ha öregebb leszek legalább 20 évvel :-)

2009. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tuti születnek életre szóló barátságok. (közös bulik, vizsgák, kolis élmények jó társaságot kovácsolnak össze) De szerintem még általános iskolában is születhetnek tartós kapcsolatok. Saját barátnőimet hoznám példának. Általánosban és gimiben is egy osztályba jártunk 7-en csajok, most az egyetem mindenkit szétszórt az országban és mégis folyamatos a kapcsolatunk, már több mint 13 éve.
2009. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, a sok ember között biztos találsz olyat, akivel hagyon egy húron pendültök. Nekem is vannak életreszóló jó barátaim az egyetemről. :)
2009. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!