Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy középiskolában ti átlagosa...

Egy középiskolában ti átlagosan mennyi időt tanultok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
én csak TZ-kre tanulok és ott is csak a kiemelt tantárgyakra, így sem buktam még és 3-4 jegyeim vannak most félévkor csak angolból leszek kettes a többi mind jobb:) És 12. osztályba járok egy elit gimnáziumba
2009. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tanulok, ha nincs számonkérés kilátásban, szintén elit gimi. Ha TZ van, akkor előtte vagy 3 órát. Magyarán elolvasom egyszer a könyvet, meg vagy 1-2-3-szor a füzetet, és annyi. De nejön, majdnem kitűnő vagyok :)
2009. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem járok elit iskolába, de egy közepes szinvonalú gimnázium tanulója vagyok. Minden napra tanulok, mert nálunk napi szinten iratnak röpdolgozatokat és feleltetnek. Délutánonként 3-4 órát tanulok(persze ez nem csak koncentrált tanulásból áll). TZ-re pedig akár 6-7 órákat is tanulok. Egyébként jeles tanuló vagyok.
2009. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nappalis vagyok ugyan, de a tananyag azonos. Én akkor tanulok, ha kell, bár sokak szerint úgy kéne, hogy minden napra elosztom, de nem csinálom ezt. Ha valamiből számonkérés van, akkor arra 3-4 nap alatt készülök fel, de csak esténként tanulok 1-1 órát, amiből leginkább az utolsó nap telik intenzív tanulással. Azért este tanulok,mert olyankor már alszik a gyerekem.
2009. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ország egyik legjobb gimnáziumába jártam, és napi 3 órát tanultam, ha doga volt, valamivel többet, akkor még az utcán, suliba menet is a füzetet bújtam. hétvégén meg kötelezőket olvastam. bár e mögött kemény szülői szigor állt, magamtól nem biztos, hogy ekkora kitartással csináltam volna. de utólag el kell ismernem, hogy megérte.
2009. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kitünő vagyok,de minden napra kell készülni,házi feladat vagy némelyik tantárgyból bármikori felelés,vagy átnézem hogy értsem valamennyire az anyagot.
2009. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
ált. heti 2-3 órát és ez elég, a lényeg, amíg tanulsz figyelj oda arra, amit éppen csinálsz és ne gondolkodj máson. Én így is 4-5ös tanuló vagyok és végzős, szóval ennyi idő szerintem reális.
2009. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én erős gimiben heti 2-3 órát tanultam, de figyeltem minden órán, úgy jelentősen könnyebb. Kitűnő voltam, nem látom kárát a kevés tanulásnak, most a Műszaki Egyetemen négyes átlaggal megállom a helyem.
2009. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mérem, hogy mennyit tanulok, de 3óránál biztos több és 2 tantárgyból bukok.... nem tudom felfogni azt a fajta logikát ami ott megy.
2009. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én napi 1-2 órát tanulok. És eddig mindig 4,5 felett volt az átlagom. Ha csak a témazárókra tanulnék, akkor tuti, hogy 2es vagy 3as lennék. És az nekem kevés lenne!
2009. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!