Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozatnál minimum...

A szakdolgozatnál minimum hány forrást használtál fel? Hanyas lett? Miről írtál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Én még nem írtam szakdolgozatot,de ha eljön az ideje, időmegtakarítás végett lehúzom az egészet az internetről majd. Jóval kevesebbet kell így vele foglalkozni és idegeskedni miatta.
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha így teszel, jól megszívod, mert plágium miatt elutasítanak a suliról, talán nem engednek diplomázni sem.

Én 3 szakdogát hoztam eddig össze.

Az utolsónak kb 2-3 oldalas bibliográfiája van. 30-40 forrással, ami könyv és cikk illetve elektronikus forrás vegyesen.

Javaslom, hogy nézz körül egyetemed szakdolgozattárában, kérj ki néhány szakdogát, kérdzd meg korábban miről írtak, hátha tudsz meriteni.

Nehéz témát taláni. Tanárokban is gondolkodj, kinél írnás szívesen, nála milyen témákat lehet választani stb...

2010. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet több is! :)
2010. nov. 20. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy 20 körüli.

De nem másolással kerültek be a szakdogámba. Használtam. Feldolgoztam. Átalakítottam.


Egyébként szerintem a felhasznált szakirodalom száma és a szakdolgozat eredménye között nincs kimutatható összefüggés.

2010. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!