Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, és mit ne tegyek...

Mit tegyek, és mit ne tegyek Pénteken, a felvételi előtti napon? A felvételi, jan.24-en lesz 10-kor!

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Pihengess, egyel rendesen (de ne rontsd el a gyomrod :) ), igyal sok folyadekot (ez a felveteli napjan is fontos!).


Ne tanulj mar ilyenkor semmit, esetleg utoljara lapozz at par olyan dolgot, aminek megtanulasa nehezseget okozott. De szamottevoen mar ne tanulj ujat!


Fekudj le idoben.


Vigyel magaddal szolocukrot, csokit, vizet.

2009. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényeg a nyugalom. Hallgass zenét, nézz filmet előtte. Gondolj arra, hogy még rengeteg vizsgád lesz életedben és hozzá kell szokni:)

Ellenpéldaként a hugomat tudom felhozni, aki olyan ideges lett a felvételije előtt, hogy az utolsó pillanatban (pont a leendő gimnáziuma bejáratánál) elhányta magát! A végén pótfelvételire kellett mennie:D

Tehát nem éri meg idegeskedni, mivel azzal csak mindent elrontasz.

2009. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezekkel egyetértek. Én még azt javaslom, hogy aznap már csak pozitív dolgokat gondolj a felvételiről. Ne arra koncentrálj, hogy mit nem tudtál megtanulni, hanem hogy mit sikerült és miben vagy jó.
2009. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!!! Remélem menni fog!!:)
2009. jan. 16. 07:25
 5/5 anonim válasza:

Mindenképpen pihenj! :)

Nekem sajnos nem volt rá lehetőségem, mert tegnap témazárót írtunk kémiából, fizikából pedig dogát. :( Az osztály fele hiányzott. Jó tették.

2010. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!