Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan módszer amivel...

Van olyan módszer amivel felgyorsíthatom a tanulásom sebeségét?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:41
 1/4 anonim válasza:

Csoki!!!!!:)Az agyserkentő hatású és még olcsó is:D

Próbálj meg a tanulásra koncentrálni, tudom nekem is vannak olyan pillanataim, amikor legszívesebben az ablakon kidobnám a könyvet, de ha a tanulni valóra összpontosítasz, akkor hamarabb végzel, mintha húznád-hallasztanád. Tarts szüneteket és próbálj meg kedvvel tanulni!

2009. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reggel meg este jobban fog az agy.

allitolag az elso 15 percben tudunk a legjobban koncentralni


vannak ilyen okosságok, probalj ki minden modszert, és nezd meg, neked mi jon be.


a csokirol annyit, hogy amig felhuzza a vercukorszintet tenyleg eberebb leszel, de egy ido utan, amikor leesik, sokkal rosszabb.


nekem az volt a módszer, hogy hangosan olvastam, és kikérdeztettem magam, illetve felmondtam magamnak hangosan, sokat segített. általában este voltam éberebb, és ha sok idom volt, és sok anyagot kellett tanulni (es nagyon nem akartam), akkor óránként 45 perc tanulás, 15 perc pihi, ha nagyon kinlodtam, 30 perc tanulás, 15 perc pihi, de akkor tényleg tanultam, mert nagy volt a "jutalom".


tényleg, ez olyan szerintem, hogy mindenkinek más jön be, csak talald meg, hogy neked mi

sok szerencsét, jó tanulást :D

2009. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz
2009. jan. 18. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát, én pl. vizsgaidőszakban lecitin tablettát szedtem, na meg ha nagyon nem birtam fenn maradni, akkor koffein tablettát....

Még mindig jobb, mint azon egyetemisták, akik speed-et használnak erre a célra...

2009. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!