Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? (bővebben lent)

Ezt mire véljem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az ,hogy ma délelőtt voltam vizsgázni ,a tanár óra után kijavította és közölte h elégtelen lett kell mennem utóvizsgára. Este hazaértem,felmentem neptunra és jött egy rendszerüzenet ,hogy erre a tárgyra amiből ma elégtelenre vizsgáztam jegybeírás történt KÖZEPES!!!

Most ilyenkor mi van? Örülhet a fejem mert megvan a tárgy?


2010. dec. 21. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

A számodra kedvezőbb: az oktató megnézte újra a vizsgádat és kiderült, hogy nem elégtelen, hanem közepes.

A másik, ami kevésbé jó, de sokkal valószínűbb: A tanár elszúrta a jegybeírást és valójában elégtelened van. Ez esetben valószínűleg ki fogják javítani a rendszerben.

Esetleg keresd meg a tanárt, és kérdezd meg tőle, mi is történt.

2010. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha nem veszi észre és marad így akkor megvan a tárgyam tulajdonképpen?
2010. dec. 22. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem veszi észre, akkor így marad. Nem tudom, mikor van az uv, de én várnék a helyedben, nem fogja szerintem csekkolgatni a neptunt, hogy kinek hányast adott, pláne nem fogja megnézni, hogy hányast írt a dolgozatra.

Egyszer nekem a tanár az indexembe véletlenül "a" tárgyhoz írta a "b"-ből kapott kettest, és később etr-ből tudtam meg, hogy a-ból valójában megbuktam. És mivel nálunk az index alapján javították az etrt, bementem a to-ra az indexemmel, hogy a tanár már beírta a kettest, javítsák át az etrt. Szó nélkül átírták.

Sok szerencsét!:)

2010. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,nekem is a barátaim azt tanácsolták h "maradjak a fenekemen" ne kérdezősködjek ,ha nem veszi észre akkor meg örüljek ,hogy megvan:)
2010. dec. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!