Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek megvan a Villányi...

Valakinek megvan a Villányi feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire c. könyvnek a megoldásait?

Figyelt kérdés
Nem tudom letölteni az oldalról, valaki aki letöltötte vagy le tudja tölteni az lécci küldje el nekem, nagyon fontos lenne, mert nem tudok készülni az érettségire és sürget az idő...:S Előre is köszi...
2011. jan. 16. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod letölteni?

Regisztrálsz és 1-2 nap múlva már be is tudsz lépni.

2011. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia sajnos nem tudom! Két hete még be tudtam lépni a tankönyv szintfelmérőit le tudtam tölteni, de a próbaérettségit középszinten és a feladatgyűjtemény megoldásait nem töltöttem le. Egyszerűen nem lép be, kérek új jelszót, de nem kapok semmit az e-mailre. Regisztráltam újból új e-mailel, de nem kapok semmit.

Te be tudsz lépni? Tudnál nekem segíteni? Ma teljesen magam alatt voltam, sürget az idő és nem tudok készülni, pedig tényleg készülnék:(

2011. jan. 16. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, sikerül belépni és le is tudom tölteni...

Mi kellene?

Engem is sürget az idő, bioszt kell tanulnom, most csak épp szünetet tartok.

Ha valami kell holnapra, azt átküldöm, de ha az összes kell, akkor bocsi, de azt csak holnap este.

2011. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, válaszolj már...tényleg mennék tanulni. :)
2011. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! A kétszintű érettségisnek a FELADATGYŰJTEMÉNYNEK a megoldásai és a Középszintű próbaérettségi megoldásai kellenének!!! Te egy szent vagy kösziiiiii
2011. jan. 16. 23:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja e-mail nem tudom, hogy azt kiírja-e... adorjan.barbara@freemail.hu
2011. jan. 16. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy plusz felhasználónevem, elküldöm azt+a jelszót e-mailben, töltsd le...
2011. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ha azzal sem megy, akkor holnap átküldöm.

Megyek tanulni, szia!

2011. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltettem ide:


*****


Zippelt (csomagolt fájl), 18,2 MB, letölthető.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:


[link]


[link]

2012. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!