Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme az ELTE alkalmazot...

Van értelme az ELTE alkalmazott közgazdaságtan alapszakát választani?

Figyelt kérdés

Diploma értéke milyen? Mesterképzésre könnyen tovább lehet lépni? (mert ahogy nézem nincs Msc az É-n) Elhelyezkedési esélyek milynek? És az okatatás színvonala?

ELTE -sek írjatok :) Nagyon megköszönném ha valaki aki ide jár elmondaná a véleményét a szakról, de minden vélemény érdekel!!


2011. jan. 27. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alkalmazottas vagyok,igaz Pécsen.Én Mindenképp megyek MSC-re ha jövőre végzek BA-n. Sztem ezzel az alapszakkal nincs sok esély arra h elhelyezkedj,nincs plusz félév szakmai gyakorlat sem...ez a szak azoknak való akik nagyon el akarnak mélyülni a közgazdaság elméleti részében, modellezésben...majdnem olyan ez a szak,mint a gazdaságelemző. Ha elvégzel utána MSC-t hidd el jobban jársz és nem muszáj Közgazdasági elemzői mesterre menned, akármilyen gazdasági mesterszakot választhatsz, én pl. Pénzügyre mennék szívesen.

Nem muszáj arra az egyetemre menni mesterszakra ahova jártál alapra,teljesen átjárható a dolog, sztem Pesten sok lehetőség van,ott a BCE,BGF...stb. Lehet h a végén én is Pesten kötök ki.

2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy megyek Msc-re is. Nem tudsz valamit erről az ELTÉ-s képzésről? Milyen a színvonal? Mennyire szeretik a cégek az ELTE-s AK diplomát? Elvégre oda is 433 volt a ponthatár ami nem olyan kevés... Megéri ELTÉ-t megjelölnöm BCE és BME után, vagy inkább ELTE helyett egy BGF pénzügy számvitel?
2011. jan. 29. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Sztem 3. helyre a BGF pénzügy és számvitelt jelöld.

Az ELTE nagyon jó egyetem, de sztem nem a közgazdasági képzés az erőssége,sztem ha AK szak akkor BCE vagy PTE, de ez csak az én véleményem.

2011. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!