Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önéletrajzot kell irnom a...

Önéletrajzot kell irnom a tovább tanuláshoz és hogy fogalmazhatnám meg hogy nevelőszülökhöz kerültem el akik már nyugdijasok és mit irjak oda hogy anyukám és apukám szakmája? Irjam le hogy kiskoromba nevelöszülökhöz kerültem akikmár nyugdijasok?

Figyelt kérdés
lécci segitsetek fontos köszönöm :)
2011. febr. 3. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukád és apukád alatt a nevelőszüleidet érted, vagy az édesanyád és édesapád?

Egyébként ne nagyon ragozd túl ezt a dolgot, írj annyit, hogy xy vagy, x év x hónap x napján születtél x helyen. x éves korodban nevelőszülőkhöz kerültél, anyukád neve xy, nyugdíjas, apukád neve xy, szintén nyugdíjas.

Zárójelben megemlítheted a foglalkozásukat, ennyi bőven elég.

2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a nevelőszüleim nyugdijasok..
2011. febr. 3. 13:42
 3/7 A kérdező kommentje:
jah hát az igazi szüleimet értem mert az önéletrajzba bele szokták irni hogy anyukám és apukám foglalkozása és ezt hogy irhatnám le..
2011. febr. 3. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor írd, hogy nevelőszüleim Kiss István és Nagy Jolán már mindketten nyugdíjasok, édesapám Nagy Ernő, villanyszerelő, édesanyám Bíbor Mária, bolti eladó.
2011. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben csak a nevelő-szülőkről írnék. Az önéletrajzban csak azért kíváncsiak a szülők foglalkozására, hogy tudják: a tanuló milyen környezetben nevelkedett. Inkább a nevelőszülők eredeti szakmáját írnám bele, de azt, hogy nyugdíjasok, mindenképpen.
2011. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
irjam azt hogy a szüleim mind2-en nyugdijasok és kész?de az hogy hangzik h nyugdijasok oan öregek...:S
2011. febr. 3. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasok és kész, nincs ezen mit szégyellni. Nevelőszülők, ami többet elmond róluk, mint akármilyen "menő" foglalkozás.
2011. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!