Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Űrorvosi képzés Magyarországon...

Űrorvosi képzés Magyarországon. Van valakinek valamilyen információja erről?

Figyelt kérdés

Egyáltalán képeznek itthon űrorvosokat?Ha igen,hol?

Kiskorom óta szeretnék orvos lenni,de nagyon érdekel az űrkutatás is.Valahogy össze tudnám ezáltal hozni a két szakterületet.Szóval bármilyen apró információt nagyon szívesen veszek.

A segítséget előre is köszönöm. (:


2011. febr. 4. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a sima orvosit elvégezheted itt is, de tovább szakosodni csak külföldön tudsz majd.

Nem tudom feltűnt-e, de Magyarországon nem virágzik túlságosan az "űr-ipar".

2011. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen végzettségű emberből kell kb 15 darab.
2011. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nem tipikusan az a szakma,amiben a befektetett energia megtérül.De engem természetesen nem ez érdekel. : )) Külföld szóba jöhet.Németül anyanyelvi,angolul középfokon beszélek,oroszul pedig tanulok.Csak megvan az esélyem,hogy menjek valamire.
2011. febr. 4. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy külön szakma, hanem inkább egy terület, amibe valaki orvosként beleásta magát. Repülőorvoslásról már több információt szerezhetnél, és onnan tovább lehet menni. Egyelőre mindenképp az orvosira kell bejutnod, és ott bent már jobban fogod látni a lehetőségeket.
2011. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!