Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 19 éves autista fiú vagyok,...

19 éves autista fiú vagyok, mit dolgozhatnék?

Figyelt kérdés

Egy autista iskolát végeztem el. Különleges képességeim:

egy éjszaka alatt megtanulok egy telefonkönyvet,

ha a földre dobnak egy doboz gyufát, akkor egy pillanat alatt megszámolom hány gyufa van a földön.

Továbbá tudom számolni a kártyákat blackjackben.


2011. febr. 5. 19:54
 1/9 Silber ***** válasza:
13%
Szerintem kérdezd meg az öcséd, ő majd elvisz autózni. Mellesleg nem csak a G-ig jutottál a könyvben?
2011. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Piros könyvembe felírlak, mert megbántottál!
2011. febr. 5. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul vicces vagy... csak azért, mert egy rakás hülye kérdés van az oldalon, nem az autidtákkal kellene viccelődnöd.
2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
autistákkal
2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem menj ki vegas-ba es szamold a lapokat 1 evig..aztan milliardos leszel.
2011. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én black jackeznék, ha iylen képességeid vannak, akkor tudnád számolni a lapokat és meggazdagodhatnál. Csak olvass utána, hogy hogy kell.
2011. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah már átom, hogy tudod... Akkor simaügy.
2011. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És melyik az a terület, ahol az agyad vissza van fejlődve? Nem akarlak megbántani, de ne néz hülyének minket létszíves. Nem gondolod érdekesnek, hogy a számítógépet tökéletesen tudod használni, tudsz olvasni, írni, tájékozódni, és mégis autista vagy? Ráadásul pont azokkal a képességekkel amiket a legtöbbször "reklámoznak" tévében, újságokban, és az emberek között is ezek a legismertebbek.


Meg egyébként, ha tényleg szenvednél ebbe a betegségben, nem az lenne rögtön a tehetségeid után az első, hogy kiírod, miben szenvedsz hátrányt az úgymond normális emberekhez képest? =És itt nem arra utalok, hogy az autisták nem normálisak.)

2011. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Silber ***** válasza:
100%

Emberek, látom fel kell világosítsalak titeket valamiről... A kérdező (baromkodó) nyilván látta az esőember c. filmet, amely egy autista személyről szól (azt hiszem a valóságban Dustin Hoffman a szereplő neve). Ő egy autista egyén, aki kivételes képességekkel rendelkezik. Pl. pár másodperc alatt meg tudott számolni közel 200 darab fogpiszkálót, valamint a telefonkönyv felét egyetlen olvasással megjegyezte. Hasonló módszerekkel számolta a lapokat a black jack nevű játékban (habár nem tudta, mit csinál).

Üdv: az első válaszoló.

2011. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!